reTXT

Mesajlaşma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma reTXT Labs LLC
reTXT; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad ichazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, aynı kategoride yer alan diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı olarak kullanıcılara farklı seçenekler sunan oldukça güvenli bir mesajlaşma uygulamasıdır.

reTXT; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, aynı kategoride yer alan diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı olarak kullanıcılara farklı seçenekler sunan oldukça güvenli bir mesajlaşma uygulamasıdır.

2 ay boyuca deneme sürümü olarak kullanabileceğiniz uygulamayı daha sonra dilerseniz cüzi bir ücret ödeyerek satın alabilirsiniz. Uygulama ile arkadaşlarınıza metin mesajları göndermenin yanı sıra fotoğraf, videolu mesaj gönderebiliyorsunuz. Ancak bu özellikleri Wİ-Fİ bağlantısı ile kullanmanızı öneririm. Zira kotanızı erken doldurabilir.

Uygulamanın en güzel özelliği ise gönderdiğiniz mesajları şifreli olarak göndermesidir. Bu sayede kötü niyetli kullanıcıların mesaj içeriklerine ulaşması engellenmiş oluyor.

Uygulama ile göndermiş olduğunuz mesajları yeniden düzenlemek veya karşı taraf görmeden silmek mümkün. Bu özellik bir çok kullanıcının hoşuna gidecek diye düşünüyorum.

Ayrıca uygulamayı ile aynı anada birden fazla cihaz ile kullanabilirsiniz. Bu sayede tüm mesajlarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
reTXT indir
DİĞER SÜRÜMLER